| Function | Outer Polish For Pan |
|---|---|
| Size Of Workpiece | φ(140-300)mm×300mm (Dia.×H) |
| Size Of Abrasive Wheel | ≤φ430mm×330mm (Dia.×Thickness) |
| Motor Power | Workpiece Motor:0.37kw×2 |
| Workpiece Holding | Vacuum Adsorption |
| Dimention | 12700mm×1730mm×2400mm (L×W×H) |
|---|---|
| Alkali Liquid Tant (acid Tank) Temperature) | ≤65° (adjustable Or Auto Constant Temperatture Function (standard Model))) |
| Dryer Temp | ≤120° (adjustable Or Auto Constant Temperatture Function (standard Model))) |
| Water Consumption | 1.5~2.5t/h (Normally) |
| Rated Power | About 265kw |
| Slide Stroke (mm) | 400 |
|---|---|
| Return Force (kN) | 2000 KN |
| Machine Type | Hydraulic Press Machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Packaging Details | Seaworthy Packing |
|---|---|
| Delivery Time | 30-50 working days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 30 Set/Sets per Year |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Packaging Details | Seaworthy Packing |
|---|---|
| Delivery Time | 30-50 working days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 30 Set/Sets per Year |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Centrifugal Fan | CC Laser |
|---|---|
| Remote Control Handle | CC Laser |
| Machine Type | Roll Type Fiber Laser Cutting Machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Packaging Details | Seaworthy Packing |
|---|---|
| Delivery Time | 30-50 working days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 30 Set/Sets per Year |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Packaging Details | Seaworthy Packing |
|---|---|
| Delivery Time | 30-50 working days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 30 Set/Sets per Year |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Packaging Details | metal frame with film |
|---|---|
| Delivery Time | 1 month |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 100 Set/Sets per Month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Slide Stroke (mm) | 1500 |
|---|---|
| Return Force (kN) | 30 KN |
| Machine Type | Four-column Two-beam Hydraulic Press |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |