| Packaging Details | Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 1-2 month |
| Payment Terms | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1 set |
| Brand Name | STAR POWER |
| Body Size | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Power | 400W |
| The Clamping Way | Pneuma-lock |
| Control Air Pressure | 0.2-1.0MPa |
| Body Size | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Power | 400W |
| The Clamping Way | Pneuma-lock |
| Control Air Pressure | 0.2-1.0MPa |
| Body Size | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Power | 400W |
| The Clamping Way | Pneuma-lock |
| Control Air Pressure | 0.2-1.0MPa |
| Body Size | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Power | 400W |
| The Clamping Way | Pneuma-lock |
| Control Air Pressure | 0.2-1.0MPa |
| Body Size | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Power | 400W |
| The Clamping Way | Pneuma-lock |
| Control Air Pressure | 0.2-1.0MPa |
| Body Size | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Power | 400W |
| The Clamping Way | Pneuma-lock |
| Control Air Pressure | 0.2-1.0MPa |
| Body Size | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Power | 400W |
| The Clamping Way | Pneuma-lock |
| Control Air Pressure | 0.2-1.0MPa |
| Body Size | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Power | 400W |
| The Clamping Way | Pneuma-lock |
| Control Air Pressure | 0.2-1.0MPa |
| Body Size | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Power | 400W |
| The Clamping Way | Pneuma-lock |
| Control Air Pressure | 0.2-1.0MPa |