| Brand Name: | Star Power |
| Model Number: | YZ28G0200T |
| MOQ: | 1 set |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 100 Set/Sets per Month |
Packaging:
Specification
| CNC system (Including Control Software) | FSUT 2000E |
| Automatic following system | FSCUT |
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Manual laser cutting head | Raytools |
| Remote control handle | CC laser |
| Equipped with laser power | 1000W-6000W |
| Processing area | 3000*1500mm |
| maximum speed | 100m/min |
| positioning accuracy | ±0.03mm/m |
| Repeat positioning accuracy | ±0.03mm/m |
![]()